În atentia candidaţilor înscrişi la sesiunile de admitere în instituţiile de învăţământ care pregătesc personal pentru nevoile MAI, sesiunile 2020

Candidaţii înscrişi la sesiunile de admitere în instituţiile de învăţământ care pregătesc personal pentru nevoile Ministerului Afacerilor Interne, sesiunile de admitere 2020,  care au depus cererile de înscriere la sediul Gărzii de Coastă, se vor prezenta, în vederea susţinerii evaluării psihologice, în perioada 16 – 18.06.2020, ora 09.00 și 13.00, conform planificării, la sediul Gărzii de Coastă, din municipul Constanţa, Aleea Zmeurei nr. 3, judeţul Constanţa.

Candidaţii vor avea asupra lor cartea de identitate, ustensile de scris (pix cu cerneală de culoare albastră) și obligatoriu mască de protecție și mănuși.

Recomandăm candidaţilor să se prezinte într-o stare psiho-fizică optimă pentru susţinerea examinării psihologice.

  Nume Prenume Data planificării
1 DĂNILĂ CĂTĂLINA 16.06, ora 09.00
2 MOISEI BOGDAN-CONSTANTIN 16.06, ora 09.00
3 NISTOR CRISTIAN 16.06, ora 09.00
4 URLUIALĂ ANDREI-CĂTĂLIN 16.06, ora 09.00
5 BADEA MARIAN-VALENTIN 16.06, ora 09.00
6 BĂDILĂ ALEXANDRU-GABRIEL 16.06, ora 09.00
7 BĂLȚATU COSMIN-GABRIEL 16.06, ora 09.00
8 BULĂU FLORIN-VLAD 16.06, ora 09.00
9 BUNDACHE COSMIN-MARIN 16.06, ora 09.00
10 BURLACU FLAVIUS-ALEXANDRU 16.06, ora 09.00
11 COJOCARU FLORENTIN-ANDREI 16.06, ora 09.00
12 DAN CĂTĂLIN 16.06, ora 09.00
13 DĂUCEANU ANDREEA-LILIANA 16.06, ora 13.00
14 DUMITRAȘCU IULIAN-MIHAI 16.06, ora 13.00
15 FELINCIOIU IRINA 16.06, ora 13.00
16 GAVRILĂ GEORGE-RĂZVAN 16.06, ora 13.00
17 HÎRDĂU ADRIAN 16.06, ora 13.00
18 IVAN IONUȚ-COSMIN 16.06, ora 13.00
19 LĂBUNȚ ȘTEFAN TEODOR 16.06, ora 13.00
20 MARGALINA ALEXANDRU-FLORIN 16.06, ora 13.00
21 MUNTEANU STELUȚA 16.06, ora 13.00
22 NEGOIȚĂ IULIAN-VALERIU 16.06, ora 13.00
23 NICOLA ANDREEA-GABRIELA 16.06, ora 13.00
24 NICULESCU EMIL-IULIAN 17.06, ora 09.00
25 ORZAN CĂTĂLIN-ANDREI 17.06, ora 09.00
26 PAGU-VAMĂ BOGDAN 17.06, ora 09.00
27 PASCARI COSTEL-MARIAN 17.06, ora 09.00
28 POPA ALEXANDRU-ȘTEFAN 17.06, ora 09.00
29 POPA ANDRA-LARISA 17.06, ora 09.00
30 ROHAN ROMANA-FIONA 17.06, ora 09.00
31 ROȘU ANDREI-ALEXANDRU 17.06, ora 09.00
32 SIDOR IOAN-SEBASTIAN 17.06, ora 09.00
33 STAMATE ELENA-GEORGIANA 17.06, ora 09.00
34 ȘTEFAN ANDREI 17.06, ora 09.00
35 ȘTEFĂNESCU ALEXANDRU-VALENTIN 17.06, ora 09.00
36 TOMA ALINA-CLAUDIA 17.06, ora 13.00
37 UNGUREANU ȘTEFAN-SEBASTIAN 17.06, ora 13.00
38 VLAD CĂTĂLIN-COSTIN 17.06, ora 13.00
39 VORONIUC ANAMARIA 17.06, ora 13.00
40 VREDNICU EUGEN-ANDREI 17.06, ora 13.00
41 BOROȘ ANDREI-COSMIN 17.06, ora 13.00
42 MÎNDRUȚĂ ANTONIA-MĂDĂLINA 17.06, ora 13.00
43 TRUȘCĂ FLAVIUS-CRISTIAN 17.06, ora 13.00
44 ANGHEL ALEXANDRU-CRISTIAN 17.06, ora 13.00
45 BĂNICĂ MIHNEA 17.06, ora 13.00
46 COSMEANU VALENTIN-MIHAI 17.06, ora 13.00
47 COSMICI ANDREEA-FLORINA 18.06, ora 09.00
48 MĂRIAN ANGELA-NICOLETA 18.06, ora 09.00
49 MOISE ROBERT 18.06, ora 09.00
50 RADU ANDREEA-DIANA 18.06, ora 09.00
51 SADÎC CRISTIAN-MARINEL 18.06, ora 09.00
52 SCĂRLĂTESCU ROXANA IONELA 18.06, ora 09.00
53 TUDOR ADRIAN 18.06, ora 09.00
54 CIUTACU GEORGE-CĂTĂLIN 18.06, ora 09.00
55 NISTOR RĂZVAN-LUCIAN 18.06, ora 09.00
56 PĂTRAȘCU RĂZVAN-MIHAI 18.06, ora 09.00
57 CURT LAURA-IULIANA 18.06, ora 09.00
58 GABOR ANDREEA-DANIELA 18.06, ora 09.00
59 PREDA ROBERT-MARIUS 18.06, ora 13.00
60 PURICE (Roșculeț) MIRELA-LOREDANA 18.06, ora 13.00
61 BRÎNDUȘOIU FLORIN-EDUARD 18.06, ora 13.00
62 DRAGNE RUXIȚA 18.06, ora 13.00
63 GIGEA FLORIN-ALIN 18.06, ora 13.00
64 GÎRLEA LIVIU-ANDREI 18.06, ora 13.00
65 HOZOC DIMITRIE 18.06, ora 13.00
66 MILITARU CRISTIAN 18.06, ora 13.00
67 MITEA ALEXANDRU-GEORGE 18.06, ora 13.00

Politia de Frontiera Romana este institutia specializata a statului care se ocupa de supravegherea si controlul trecerii frontierei de stat ... mai departe